معرفی کارتال استانبول و پروژه های مسکونی آن

کارتال استانبول کجاست ؟

سلام به همه دوستان عزیز.در این مطلب میخواهیم در مورد منطقه کارتال استانبول (kartal istanbul) صحبت کنیم و شما را با این منطقه آشنا کنیم.

منطقه کارتال (kartal istanbul) در بخش آسیایی استانبول قرار دارد.

منطقه ای با سطح زندگی متوسط به بالا در کنار خط ساحلی دریای مرمره.

منطقه کارتال یکی از مناطق رو به رشد استانبول است که جدیدا شهرداری این منطقه، تسهیلات و حمایت های خوبی از پروژه های مسکونی در این منطقه نموده است و بزودی شاهد رشد چشمگیری در این منطقه خواهیم بود.

 

کارتال استانبول دسترسی خوبی به تمامی مناطق دارد. این منطقه دارای دوخط مترو به موازات هم هست.

یکی خط مترو M4 است که از منطقه پندیک شروع می شود و از منطقه کارتال در راستای اتوبان D100 عبور کرده و در انتها به منطقه کادیکوی میرسد.

خط متروی دیگری، مترو مارماری است که از شهر آنکارای ترکیه شروع می شود و از شرق وارد شهر استانبول شده و از منطقه کارتال به موازات و نزدیک ساحل دریا عبور کرده و تا غرب استانبول منطقه کوچوک چکمجه کشیده شده است.

وجود اتوبان D100 و خط ساحلی هم یکی از راه های ارتباطی این منطقه است.

بیشتر پروژه های مسکونی کارتال استانبول در کنار ساحل قراردارند و بدلیل نزدیکی به ساحل کمی گران تر از منطقه آتاشهیر است.

تمامی امکانات رفاهی در این منطقه برای ساکنین فراهم شده است.

در کنار خط ساحلی، شهرداری با ایجاد مراکز تفریحی و سرگرمی توانسته موفقیت های خوبی را در راستای پرکردن اوقات فراغت برای ساکنین کسب کند.

تپه دراگوس جزو منطقه کارتال و یکی از گرانترین و لوکس ترین مناطق در استانبول است. بر روی این تپه ویلاهای میلیون دلاری با منظره بینظیر از دریا و جزایر پرنس قرار دارد.

مرکز خرید istmarina avm ، شعبه بسیار بزرگی از فروشگاه لوازم منزل ایکیا (IKEA)، مرکز خرید PIAZZAنزدیک کارتال، مرکز خرید آناتولیوم و … در این منطقه قرار دارد.

 

در صورتیکه متقاضی خرید ملک در استانبول هستید، تیم ترندمای هوم این منطقه را به شما پیشنهاد میکند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این منطقه و پروژه های مسکونی موجود در آن با ما تماس بگیرید.

 

در زیر لیست پروژه های مسکونی موجود در منطقه کارتال را مشاهده می نمایید. اکثرا واحد های پروژه های این منطقه، با دید و منظره دریا هستند.

پروژه مسکونی رفرانس کارتال

پروژه Referans Kartal Towers رفرانس کارتال تاورز در منطقه کارتال یکی از بهترین و رو به رشدترین مناطق بخش آسیایی استانبول واقع شده است. این پروژه در قطعه زمینی بمساحت…

مجتمع مسکونی پارک34

پروژه مسکونی پارک 34 استانبول مجتمع مسکونی پارک34 در شرق استانبول منطقه آسیایی محله کارتال در نزدیکی ساحل دریای مرمره در موقعیت استثنائی در زمینی به مساحت 5400 مترمربع احداث…

مجتمع مسکونی MOMENT İSTANBUL

پروژه مومنت استانبول پروژه MOMENT İSTANBUL در کنار اتوبان E5 و مترو کارتال در زمینی به مساحت 10157 مترمربع در دو بلوک 44 طبقه احداث شده و مشتمل بر 731…

پروژه سینپاش آیدوس کانتری

پروژه مسکونی آیدونس کانتری سینپاش ترکیه پروژه سینپاش آیدوس کانتری توسط شرکت معروف و باتجربه سینپاش طراحی و پیاده سازی شده است. شرکت سینپاش با سابقه 45 ساله در امر…

پروژه مسکونی MANZARA ADALAR استانبول

پروژه Manzara Adalar با طراحی معماری بسیار زیبا، شامل 975 واحد در 314هزار مترمربع زمین با مراکز خرید و فروشگاه ها دارای 5بلوک که 3بلوک مسکونی و 2 بلوک تجاری می باشد….

مجتمع مسکونی Nuvo دراگوس استانبول

پروژه NUVO DRAGOS در منطقه مال تپه در بخش آسیایی استانبول قرار دارد. این مجتمع مسکونی دارای 990 واحد میباشد که در 8بلوک در زمینی به مساحت 52هزار متر مربع…

مجتمع مسکونی AND Pastel استانبول

پروژه AND PASTEL یک مجتمع مسکونی و تجاری زیبا در بخش آسیایی استانبول می باشد. این پروژه در زمینی به مساحت 45هزار متر مربع در 7بلوک که شامل 1243 واحد میباشد، بنا…EnglishUnited Arabic Emirates
Open chat
1
سلام. اگر سوالی در زمینه پروژه های مسکونی دارید تو واتس اپ میتونید بپرسید. ساعات پاسخگویی 9صبح الی 9شب.
Powered by