شرکت سینپاش ترکیه

SİNPAŞ

SİNPAŞ

معرفی فعالیت های شرکت سینپاش ( Sinpaş )

شرکت سینپاش ( Sinpaş ) در سال 1974 در بخش ساختمان بر اساس معیارهای تخصص، اعتماد، کیفیت، اصالت، طبیعت و انسان دوستی بنا شد.

در سال 2007 بمنظور ایجاد سیستم سیاست مدیریت کلان و افزایش سرمایه، شرکت دیگری را با نام سینپاش تاسیس نمود. سینپاش GYO از بدو تاسیس در پروژه ها تحت عنوان سینپاش YAPI فعالیت می کرد.

قبل از هر چیزی هدف هر دو شرکت در تمامی پروژها حفظ طبیعت سبز و آسمان آبی و دادن آینده ای زیبا و روشن به فرزندان بود.

در هر پروژه ای ایده، معماری، چشم انداز و ویژگی های پروژه و انطباق پروژه با محیط اطرافش بصورت جداگانه بررسی و ارزیابی می گردد.

برای اولین بار شرکت سینپاش ( Sinpaş ) در کشور ترکیه به چشم انداز بیرون از خانه اهمیت داد و سبک زندگی اجتماعی در بیرون از خانه را معرفی کرد. همچنین برای اولین بار در ترکیه آبنماها، دریاچه ها و استخرها در پروژه های سینپاش دیده شد و فروش اقساطی بلند مدت و بدون پیش پرداخت را شرکت سینپاش در ترکیه آغاز کرد.

این شرکت همچنین در زمینه فروش املاک به خارجی ها و جذب سرمایه گذاری خارجی در زمینه املاک نقش مهمی داشته است.

پروژه های شرکت سینپاش ( Sinpaş ) تا کنون هم بخاطر ارزش برند و هم از لحاظ اعتباری برنده جوایز زیادی از نهادهای مختلف شده است. هر پروژه سینپاش بمانند یک اثر هنری ماندگار می ماند و این شرکت تاکنون هشتاد هزار نفر را صاحب خانه کرده است.

در سال 2018 هلدینگ سینپاش بمنظور گسترش و افزایش توانمندیهایش دو شرکت سینپاش و سینپاش GYO را در هم ادغام کرد و این بار بصورت متمرکز تحت عنوان هلدینگ سینپاش GYO به فعالیتش ادامه داد.

سهام شرکت سینپاش GYO از سال 2007 در بورس اوراق بهادار استانبول پذیرفته شد و سرمایه این شرکت در تاریخ 31/03/2018 بالغ بر پنج میلیارد لیر به ثبت رسید.

این شرکت بدلیل اتمام پروژه های متعدد و عمل به تعهداتش در ترکیه زبانزد عام و خاص است و در خارج از ترکیه هم جوایز مختلفی را کسب کرده است.

پروژه های مسکونی شرکت سینپاش

از پروژه های معروف این شرکت در استانبول می توان به Aqua City ، Bosphorus City ، Sancaktepe Lagün ، Ege Boyu ، Aydos Country ، Metro City ، Queen Bomonti و Gökorman در آنکارا  و به İncek Life ، , İncek Blue İncek Green و Ege Vadisi و در بورسا به Aqua City اشاره کرد.

در هر پروژه همان قدر که به سرمایه گذاری اهمیت داده می شود به همان میزان به فضای پیرامون آن نیز هم اهمیت داده می شود.

پروژه های سینپاش در هر منطقه که احداث میشوند جان تازه ای به آن منطقه داده و باعث رونق و آبادانی آن منطقه می شوند.

در منطقه کوچک چکمه جی پروژه İstanbul Sarayları در سانجاک تپه پروژه های Liva ، Kelebekia ، Köyceğiz در آنکارا بزرگترین پروژه های ترکیه Altınoran و Marina Ankara در شهر دنیزلی پروژه Aqua City هر پروژه بیشتر از ارزش واقعی اش معروف و شناخته شده است.

پروژه Finans Şehir از پروژه های سینپاش در قلب مرکز بین المللی مالی استانبول در شرف تکمیل است. در همین منطقه پروژه Sinpaş Time احداث خواهد شد که بعداٌ با پروژه Finans Şehir یکی خواهد شد.

شرکت سینپاش با نزدیک به نیم قرن تجربه و با حسی که از رضایتمندی مشتریان و شرکاء می گیرد و همچنین موقعیت و معماری پروژه هایش و اصالت شرکت با قدرت در بین ده شرکت اول بورس استانبول به فعالیتش ادامه می دهد.

هلدینگ سینپاش دارای 28 زیر مجموعه می باشد که علاوه برفعالیت در بخش املاک و مستغلات در بخش های صنعت، انرژی، امور مالی و اعتباری و امور خدماتی با بیش از 3000 کارمند مشغول به فعالیت میباشد.

این هلدینگ علاوه بر ترکیه در کشورهای آلمان، عربستان و عمان نیز فعالیت دارد و به بیش از 80 کشور دنیا خدمات خود را صادر می کند.

همچنین استقبال ایرانیان از تمامی پروژه های سینپاش بسیار عالی می باشد و برندی شناخته شده در بین ایرانیان نیز است.

امیدواریم با اطلاعاتی که در مورد شرکت سینپاش ارائه دادیم بتوانیم هر چند کوتاه این شرکت را به شما معرفی کنیم.

مجموعه ما نمایندگی فروش تمامی پروژه های این شرکت را دارد و یاریگر شما جهت خرید از این شرکت می باشد.

 474 total views,  1 views todayEnglishUnited Arabic Emirates
Open chat
1
سلام. اگر سوالی در زمینه پروژه های مسکونی دارید تو واتس اپ میتونید بپرسید. ساعات پاسخگویی 9صبح الی 9شب.