خرید و فروش آپارتمان در استانبول از رویا تا واقعیت

ترکیه در 15 سال گذشته رشد اقتصادی زیادی را تجربه کرده است. در این بین بازار مسکن ترکیه بیش از سایر موارد، رونق اقتصادی را تجربه کرده است. سرمایه گذاری در املاک و مستغلات استانبول بدون تردید آینده روشنی را در پیش رو دارد. همین امر موجب شده تا بسیاری از سایت ها به خرید و فروش آپارتمان در استانبول بپردازند. تبلیغات زیادی در زمینه سودآور بودن این تجارت صورت گرفته که اندکی گمراه کننده است.

خرید ملک در استانبول

ایرانی ها همچون سایر اتباع خارجی می توانند هر ملکی را در ترکیه و استانبول خریداری کنند. استقبال هموطنان از خرید و فروش آپارتمان در استانبول بیش از مناطق دیگر است.

زندگی در استانبول همیشه جذاب و وسوسه انگیز بوده است. چهار فصل به معنای واقعی را می توان در این شهر افسانه ای دید. اگر چه خانه های لوکس و اشرافی استانبول قیمت بالایی دارند ولی امکان خرید خانه ارزان قیمت با امکانات رفاهی در استانبول ترکیه نیز وجود دارد.

قیمت خانه در ترکیه تقریبا برابر با خرید آپارتمان در برخی مناطق تهران است.

خرید و فروش آپارتمان در استانبول یک تجارت دو سر سود است اما نباید بی گدار به آب بزنید. بسیاری از هم میهنان با رویای اخذ اقامت دائم ترکیه سرمایه گذاری های کلانی را در این کشور انجام داده اند اما در نهایت، تنها پشیمانی عایدشان شده است. اگر چه خرید ملک در استانبول یک سرمایه گذاری تضمین شده است اما هر ملکی ارزش خرید را ندارد.

فروش آپارتمان در استانبول

سرمایه داران می توانند آپارتمان های زیبای استانبول را به راحتی خریداری کنند اما هر خانه ای را نمی توان به راحتی فروخت! برای اینکه موقع فروش ملک دچار مشکل نشوید باید از قبل اسناد مالکیت را بررسی کنید. در ترکیه بر خلاف کشورهای عربی، قدرالسهم زمین نیز به اتباع خارجی تعلق می گیرد. برای انجام نقل و انتقال قانونی ملک در ترکیه، استاد مربوط به خریدار و فروشنده به دفتر ثبت تحویل داده می شود اما قبل از آن باید مدارک ملک از نظر حقوقی بررسی شود. موسسه حقوقی ملکی پیمان با بیش از 12 سال تجربه در خرید و فروش اپارتمان در استانبول می تواند مدارک موجود را طبق قوانین ترکیه اعتبار سنجی کند.

مراقب آگهی ها و تبلیغات فریبنده باشید در غیر این صورت موقع فروش آپارتمان در استانبول دچار مشکل خواهید شد. طبق قانون جدید ترکیه با خرید ملک به ارزش حداقل 250 هزار دلار می توانید شهروندی ترکیه را اخذ کنید.

این قانون موجب سهولت خرید خانه در ترکیه شده ولی راه برای سودجویی را نیز باز کرده است. وب سایت ترندمای هوم لیست خانه های لوکس استانبول را ارائه داده که همگی دارای سند رسمی و تایید شده موسسات حقوقی ملکی هستند.

قبل انجام هر معامله ملکی و پرداخت وجه نقد بهتر است با کارشناسان حقوقی موسسه مشورت کنید. بسیاری از افراد با رویای خانه دار شدن در ترکیه، سرمایه یک عمر را از دست داده اند. بازار خرید و فروش آپارتمان در استانبول در دهه گذشته بسیار پر رونق بوده است اما سود واقعی نصیب کسانی شده که با هشیاری سرمایه گذاری کرده اند.

 344 total views,  1 views todayEnglishUnited Arabic Emirates
Open chat
1
سلام. اگر سوالی در زمینه پروژه های مسکونی دارید تو واتس اپ میتونید بپرسید. ساعات پاسخگویی 9صبح الی 9شب.
!